NCK GRUPA - ogólnopolskie pogotowie techniczne

Biuro Obsługi Klienta NCK GRUPA
tel: 801-88-25-25
tel: 694-95-99-66

OCHRONA

NCK GRUPA  , w ramach „OCHRONY TECHNICZNEJ", zajmuje się na terenie całego kraju
  •  projektowaniem
  •  montażem
  •  konserwacją
  •  całodobową obsługa awaryjną technicznych systemów zabezpieczeń pomagających bezpiecznie mieszkać i prowadzić biznes.


Działania nasze są niestandardowe w branży ochrony, ale efektywne, poparte wieloletnim doświadczeniem i wiedzą techniczną.

 

Systemy oferowane przez naszą firmę:
 

System Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN)
Instalacja ta pozwala kontrolować obiekt i chronić go przed intruzami. W przypadku naruszenia określonych stref system sygnalizuje alarm.

System Telewizji Dozorowej (CCTV)
Instalacja ta pomaga nadzorować otoczenie i wnętrze obiektu poprzez obserwację obrazu z zainstalowanych kamer.

System Kontroli Dostępu (KD)
Instalacja ta pozwoli uporządkować ruch w obiekcie, zapewni odpowiedni dostęp do pomieszczeń o określonych porach, zapobiegnie niekontrolowanemu ruchowi osób. Pozwala na tworzenie raportów z aktywności osób przebywających w obiekcie, często wykorzystywanych do rejestracji czasu pracy.

Systemy Sygnalizacji Alarmu Pożaru (SAP)
Instalacja ostrzegająca o zaistniałych zdarzeniach pożarowych w obiekcie. Pozwoli szybko i sprawnie zareagować na powstałe zagrożenie, a w ten sposób pomoże zapobiec skutkom pożaru.

Wszelkie w/w działania wykonujemy na podstawie odpowiednich zezwoleń, min. Koncesji MSWiA L – 0244/07. Posiadamy uprawnienia pozwalające nam wykonywać instalacje, konserwacje i naprawy systemów zabezpieczeń zgodnie z polskim prawem w obiektach mieszkalnych, biurowych, przemysłowych, zabytkowych, sakralnych i innych gromadzących publiczne zbiory.

Instalacje wykonujemy z wykorzystaniem materiałów polskich i zagranicznych producentów, które posiadają certyfikaty, atesty i homologacje dopuszczające do użytku na terenie Polski.

 

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Pracownikami naszego Działu Technicznego lub Dzialu Marketingu, którzy niezwłocznie udzielą Państwu szczegółowej informacji i przedstawią ofertę

Biura Obslugi

tel      (48)694 599 966               fax   (22)398-18-22
e-mail:   nck@nckgrupa.pl

Nowości

NCK GRUPA działa nie tylko w Polsce, od tego roku obsługujemy także obiekty na Słowacji, w Czechach, na Węgrzech i na Litwie wkrótce będziemy na Łotwie i Estonii.