NCK GRUPA - ogólnopolskie pogotowie techniczne

Biuro Obsługi Klienta NCK GRUPA
tel: 801-88-25-25
tel: 694-95-99-66

INFO

Szanowni Państwo,

Firma NCK GRUPA z typowej firmy instalacyjnej (rok 2000) dzięki konsekwentnej strategii działania przekształciła się w wiodącego integratora usług technicznych.

Aktualnie zajmujemy się techniczną obsługą obiektów na terenie całego kraju, usługę realizujemy za pośrednictwem własnego centrum koordynacji (call center) i ponad 1000 serwisantów działających w ramach Ogólnopolskiego Pogotowia Technicznego NCK.

Obsługujemy: firmy "sieciowe", markety, apteki, biura, drukarnie, szkoły, Urzędy Administracji Państwowej, stacje paliw, hotele, rozległe kompleksy przemysłowe.

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu naszych współpracowników, promujemy najwyższe standardy jakości. Naszą ambicją jest zadowolenie każdego klienta.

W podejmowanych działaniach wychodzimy naprzeciw jego oczekiwaniom i potrzebom. Służy temu opracowany indywidualny system zarządzania, stałe monitorowanie jakości wykonywanej usługi, zastosowanie najlepszych rozwiązań technologicznych oraz ceny dostosowanej do rzeczywistych kosztów. Jesteśmy właścicielem platformy internetowej (Help Desk Techniczny) służącej do zarządzania przeglądami i usuwaniem awariami instalacji i urządzeń w obsługiwanych przez nas obiektach oraz związaną z tymi usługami dokumentacją (protokoły z przeglądów, pomiarów, kosztorysy itp.).

Nasi Klienci po  podpisaniu umowy mają do niej bezpłatny dostęp w zakresie swoich obiektów. Podpisując z nami umowę  otrzymują  Państwo  gwarancje  profesjonalnej  obsługi  i  dbałości o stan techniczny obiektu oraz  natychmiastowej  reakcji  serwisu  w  przypadku  wystąpienia
nieoczekiwanej awarii.

Z wyrazami szacunku
Jacek Kupidura
Prezes Zarządu NCK GRUPA Sp. z o.o.


 

Biura Obslugi

tel      (48)694 599 966               fax   (22)398-18-22
e-mail:   nck@nckgrupa.pl

Nowości

NCK GRUPA działa nie tylko w Polsce, od tego roku obsługujemy także obiekty na Słowacji, w Czechach, na Węgrzech i na Litwie wkrótce będziemy na Łotwie i Estonii.